Tel.+48 885 887 032 email: serwis@mercedesbenz-24.pl

Serwis autobusów Setra i Mercedes-Benz SERWIS SAMOCHODÓW

Poszukując najwyższej klasy serwisu autobusów Mercedes oraz Setra, koniecznie powinni się Państwo bliżej zaznajomić z naszą ofertą! Oferujemy pełen profesjonalizm i atrakcyjną cenę, szybko i sprawnie dokonując niezbędnych przeglądów okresowych, a także koniecznych napraw pojazdu. Nasze usługi opierają się na wieloletnim doświadczeniu w branży oraz świetnym zapleczu technicznym, które umożliwia nam precyzyjne i trwałe serwisowanie!

 

Oferta dla autobusów Mercedes-Benz i SETRA

 

Serwis autobusów w naszym wykonaniu obejmuje między innymi:

 • przeglądy okresowe,
 • bieżące naprawy,
 • ustawienie zbieżności kół,
 • diagnostyka i naprawy układów klimatyzacji, układów pneumatycznych, mostów i zawieszeń.

Nasza specjalizacja to diagnostyka uszkodzeń elektrycznych i elektronicznych silników, skrzyń biegów i układów komfortu, która przeprowadzana jest przy użyciu nowoczesnych urządzeń, jak komputer STAR DIAGNOSIS. Jako jeden z przodujących serwisów autobusów na rynku, cieszymy się dużym zaufaniem klientów oraz świetną reputacją, dlatego warto nam zaufać! Zapewnimy Państwu profesjonalną diagnostykę pojazdu z użyciem najnowszego wyposażenia, a w razie potrzeby również naprawę uciążliwych usterek. Stawiamy na rzetelność i długotrwałe rozwiązania, dlatego na naszych fachowcach można polegać!

 • Kontakt z nami

  Znajdujemy się w Wierzbicy niedaleko Radomia - zapraszamy klientów z Radom, najbliższych okolic jak i z całej Polski.

  Serwis samochodów dostawczych, ciężarowych TIR i autobusów Mercedes Benz i Setra
  ul. Kościuszki 109
  26-680 Wierzbica k/Radomia

   

  Piotr Kłosiński
  email: piotr@routiertransbis.pl
  tel. +48 601 065 155

  dowiedz się więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej