Tel.+48 885 887 032 email: serwis@mercedesbenz-24.pl

Serwis samochodów dostawczych SERWIS SAMOCHODÓW

Nasz serwis specjalizuje się w naprawach samochodów dostawczych marki MERCEDES-BENZ. Z naszą profesjonalną pomocą mogą Państwo szybko przywrócić swój pojazd do pełnej funkcjonalności, a także poznać jego faktyczny stan techniczny w szczegółach. Zajmujemy się również niezbędnymi przeglądami okresowymi, stanowiąc jedną z najatrakcyjniejszych ofert na rynku.

 

Oferta dla samochodów dostawczych Mercedes

 

Wykonujemy:

 • pełną diagnostykę komputerową - oryginalnym komputerem STAR DIAGNOSIS,
 • przeglądy okresowe,
 • bieżące naprawy,
 • diagnostykę i naprawy układów klimatyzacji, mostów i zawieszeń,
 • kontrolę geometrii zawieszenia oraz ustawianie zbieżności kół.

Specjalizujemy się w diagnostyce uszkodzeń elektrycznych i elektronicznych silników, skrzyń biegów i układów komfortu. Wykonane przeglądy wprowadzamy do "DSB" - elektronicznej książki przeglądów w sieci naprawczej serwisów MERCEDES-BENZ. Nasz przeszkolony personel poradzi sobie z każdym problemem w Twoich aucie dostawczym Mercedes. Używamy najnowocześniejszych narzędzi.

 

Naprawa samochodów dostawczych Mercedes Benz

 

Jeśli interesują Państwa sprawdzone, profesjonalne usługi w dobrej cenie - warto zwrócić się właśnie do nas, jednego z najczęściej polecanych specjalistów w branży! Dzięki dużemu doświadczeniu, szczerej pasji oraz doskonałemu zapleczu technicznemu, sprawnie dokonamy diagnozy samochodu dostawczego i dokonamy niezbędnych napraw. Naszemu gronu fachowców można zaufać – zajmiemy się każdym układem pojazdu, od silnika, poprzez systemy elektryczne, aż po zawieszenie.

 • Kontakt z nami

  Znajdujemy się w Wierzbicy niedaleko Radomia - zapraszamy klientów z Radom, najbliższych okolic jak i z całej Polski.

  Serwis samochodów dostawczych, ciężarowych TIR i autobusów Mercedes Benz i Setra
  ul. Kościuszki 109
  26-680 Wierzbica k/Radomia

   

  Piotr Kłosiński
  email: piotr@routiertransbis.pl
  tel. +48 601 065 155

  dowiedz się więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej